Producció i direcció multimèdia

Projectes realitzats pels alumnes del mòdul final en multimèdia de 4rt de Comunicació audiovisual de la Universitat de Vic (Direcció i Producció Multimèdia + Taller de Comunicació Interactiva II)- Anys 2007-2013

2007

PFM (Projectes Finals Multimèdia)

Beerness


Acanto


Beatles


Sabina

Whiteness
Cristina Portela, Elena Portela, Esther Porcel i María García

Akorde
Silvia Llamas, Tamara Merchan, Jess Luna, Marian Ruiz de Azúa i Anna Riera

Nameless
Carlos Pérez, Violeta Garcia, Irene García, Laia Gayán i Joan Bordera

Hideout
Mario Añon, Ricard Parra, Javier de Juan i Arnau Oriol
(veure apartat Projectes Multimèdia)

PFC (Projecte Final de Carrera)


Nelb
Daniel García et al.

2008

PFM (Projectes Finals Multimèdia)

L’escolania de Montserrat
Cristina Munita, Judit Arnalded, Berta Martí, Meritxell Martín i Anna Gispert

Mundo naranja
Carla Llobet, Marc Borràs, Rosó Herrero, Laura Bertolín, Oscar Cuenca i Pilar Azaustre

La búsqueda del besugo dorado
Joel Chillaron, Thaís Garcia i Elena Pujol

Web no oficial de Pedro Almodovar
Ernest Gil, Melissa Coloma, Alicia Romero, Neus Altisent, Carla Sala, i Maria Ferrer

Jack Johnson portfolio
Albert Rosa
(veure apartat Projectes Multimèdia)

Web no oficial de Tim burton
Laura Solano, David Martínez, Alba Fernández i Elisabet Puertas

 

PFC (Projecte Final de Carrera)

Traffic
Mercè Bou, Esther Cabezas i Carme Cespón

Proyecto Goffman
Yolanda Soler, Ferran Bex i Bernat Torras
(veure apartat Projectes Multimèdia)

Viwan
Lucía Alemany, Vicki Walker i Lara Anabel
(veure apartat Projectes Multimèdia)

El Laberint del Paisatge invertit
Xavier Docampo i Àlex Pérez

Alternativa Natural
Neus Saltó, Anna Pagès, Julen Iñarra i Jordi Casadesús

Casanova
Berta Martí, Anna Gispert, Meritxell Manyoses

/span>

 

2009

PFM (Projectes Finals Multimèdia)

Activa’t
Marc Buxó, Miriam Fàbergas i Laia Puig

L’amantis
Jordi Brosa, Marta Contreras, Francesc Estrada i Hèctor Romance
(veure apartat Projectes Multimèdia)

L’Atelier
Carlos Jiménez, Laura Maestro, Ariadna Seuba i Raul Teruel

Enigmes
Laia Andreu, Rosó Feliu, Patricia Gómez i Àlex Roca

Nací en los 80
Diana Fidalgo, Mireia Hidalgo, Carlos Morano i Claudia Torné

Only Rock and Roll
Núria Benages, Lorena Naranjo i Núria Riera

La ruta
Carla Moral, Amanda Moya, Paloma Otero i Elisabet Riu

Shop in
Sofia Calamita i Mariona Molina

Projecte Gion
Aymar Durlan, Guillem Lafoz i Carles Tudela

Tipi’s trouble
Adrià Marcet, Andreu Vergés i Core Rodriguez

 

PFC (Projecte Final de Carrera)

Mentor
Bernat Bauzà, Guillem Ramos i Lluís Andreu Oliver

Nita Studio
Maria Oliva

 

2010

PFM (Projectes Finals Multimèdia)

Papers
Gemma Laguna, Maria Eugènia Otero, Gemma Cabrera, Anna Redo, Mireia Agramunt i Georgina Mayans

Connexions
Victòria López, Marc Ramia, Anna Lorenzo, Nuria Jané, Ricard Rodriguez i Adrià Ortega
(veure apartat Projectes Multimèdia)

Projecte Lumières
Raul Aguilar, Judith Sarquella, Cristian Marimon i Maria Àngels Ruano
(veure apartat Projectes Multimèdia)

Jo, Berenguer
Alba Zamora, Irene Arnaiz i Anna Clavé

Terminator Harvest
Àngel Carreras, Marc Escarrà, Victor Riera i Albert Sans
(veure apartat Projectes Multimèdia)

 

PFC (Projecte Final de Carrera)

Societat 2.0
Joan Teixidó, Guillem Santapau, Oleguer Homs, Laia Piera i Mireia Hurtado
(veure apartat Projectes Multimèdia)

Metamentaldoc
Glòria Campos, Íngrid Blasco, Marc Molinos i Myriam Figueira
(veure apartat Projectes Multimèdia)

 

2011

PFM (Projectes Finals Multimèdia)

Societat Moda
Alba Sobrepera, Esther Bonamusa, Helena Soler i Anna Baró
(veure apartat Projectes Multimèdia)

La factoria
Marc Rubí i Dídac García

Dendro
Aleix Sabaté, Clara Calvet, Jasmina Ferrer, Miquel Angel Pérez i Miquel Angel Daviu
(veure apartat Projectes Multimèdia)

Societat teatral
Maria Roviralta, Stephany Mosquera, Saray Dominguez, Isabel Alvarez i Lluis Ferrer

L’última peça
Marta Mesquida, Víctor Solanes, Albert Xifra i Jordi Vidal

Zooteràpia
Thaïs Malivern, Olga Gallego, Lorena Cañadas i Albert Martí

I tu qui ets?
Bea Ruiz i Jennifer Vilarreal
(veure apartat Projectes Multimèdia)

 

PFC (Projecte Final de Carrera)

En un xip multicolor
Roger Soldevila, Josep Parés, Isaac Martinez i Arnau Costa
(veure apartat Projectes Multimèdia)

Nebula
Gemma Alfos, Teresa Belaire, Laura Rifer i Pepi Fernandez

El orgullo se limpia con sangre
Albert Rodríguez, Adrián Roldán, Xavier de Diego i Joan Collet

Mercalium
Francesc Macià i Bernat Torras

Sparklyng (Big Bisit)
Jaume Masarnau
(veure apartat Projectes Multimèdia)

Ixian
Alex Castelló i Dídac Fernandez

 

2012

PFM (Projectes Finals Multimèdia)

La clave
Margarita Sansó, Laura Parra i Laura Paez

Cuatro cuerdas
Xavier Trilla, Albert Solans, Manuel Cabañero, Gem Andreu i Ricardo Di natale
(veure apartat Projectes Multimèdia)

Exit
Alba Ribas i Andrea Ramos

Demasiado guapos para el punk
Juan Arenas, Maria del mar Lopez, Juan Gaya, Juan Manuel Rueda i Jordi Roy
(veure apartat Projectes Multimèdia)

Puesta en escena
Esther Gomez, Beatriz Montalban i Anaïs Pascual

Més enllà del temps
Laura Carapeto, Anna Clominas, Rosa Ana Combalia, Raul Fernandez, Yaiza Perez i Marta Sayol
(veure apartat Projectes Multimèdia)

Los colores de la mente
Marta Padrós, Patricia Martín, Nagore Gimenez i Ona Camacho
(veure apartat Projectes Multimèdia)

Neoamor
Sira Flor, Vega Moner, Maria Valle i Claudia Torrents
(veure apartat Projectes Multimèdia)

Es busca nom per documental seriós
Miquel Segarra, Max Palou, Josep Moragues i Judith Abellí
(veure apartat Projectes Multimèdia)

Toc blau
Marta Pinyana, Alba Velasco, Marta Barrio i Albert Lozano
(veure apartat Projectes Multimèdia)

 

PFC (Projecte Final de Carrera)

Icària
Albert Villanueva, Ana Maria Marmol, Elsa Bigas, Marc Aliart i Gerogina Cabrera
(veure apartat Projectes Multimèdia)

Musapp
Eloi Sabater, Elisabeth Fonts i Sònia León
(veure apartat Projectes Multimèdia)

Recognition
Pol Vives i Iris Tudon
(veure apartat Projectes Multimèdia)

 

2013

TFG (Treball Fi de Grau)

M.A.T.

Miquel Balaguer, Aïda Bonamaisó i Joan Pérez
(veure apartat Projectes Multimèdia)